Svētdienas skola

Ļaunums tiek uzvarēts ar mīlestību.

Laikā, kad pasaulē pieaug ļaunums, cilvēki grimst dažādās atkarībās, mantkārībā, skaudībā un savstarpējā naidā, ko pastiprina arī ekonomiskās grūtības, un tāpēc mums ir nepieciešama drošības sajūta. Kristieši šo drošību, meklē un atrod pie labā, mīlošā, žēlastības pilnā Dieva.

Arī mūsu bērniem ir vajadzīga gan fiziska, gan garīga drošība. Viņu dzīvēs ir nepieciešama vadība un draudzīga roka, padoms un atbalsts. Parasti, bērni šo atbalstu atrod ģimenēs, bet reizēm ar to bērniņam ir par maz. Tādēļ palīdzību pareizā dzīves ceļa izvēlē bērni var rast arī Svētdienas skolā. Ar tādu mērķi jau vairākus gadus darbojas arī Jelgavas Sv. Annas ev. lut. draudzes svētdienas skola.

Mūsu svētdienas skola ir tā vieta, kur cenšamies palīdzēt bērniem atrast ticību un mīlestību pret Dievu un saviem tuvākajiem. Bērni svētdienas skolā mācās piedot, būt iejūtīgiem vienam pret otru, netiesāt, izprast mīlestības ceļu un citas kristiešu vērtības. Lielākie bērni mācās atpazīt velna izliktos ļaunuma un atkarību slazdus, neiekrist tajos un paglābt no pazušanas arī sev tuvos cilvēkus.

Nodarbības mūsu skoliņā notiek katru svētdienas rītu un aizrit jaukā gaisotnē. Tās iesākas baznīcā plkst. 10:00 kopā ar draudzes dievkalpojumu, tad mācītājs sniedz Dieva svētību katram bērniņam un arī skolotājām. Pēc tam visi draudzīgi dodamies uz Svētdienas skolas telpām blakus baznīcai. Nodarbību laikā bērni piedalās interesantās rotaļās, uzklausa aizraujošus skolotāju stāstiņus, dara praktiskus darbiņus, lai tuvāk iepazītu Dieva radīto pasauli, mācītos saskatīt pareizo ceļu dzīvē un pareizo rīcību dažādās dzīves situācijās. Svētdienas skolā visi kopā aizlūdzam par saviem draugiem, tuviniekiem, kuri ir slimi, nonākuši grūtībās, kā arī mācamies pateikties Dievam.

Ja Jums, dārgie vecāki, šķiet, ka arī jūsu bērnam ir nepieciešami labi, patiesi draugi un mīlestības piepildīta vide, gaidīsim jūsu bērniņus Jelgavas Sv. Annas ev.lut.draudzes svētdienas skolā, lai mācītos mīlestību un kopā uzvarētu ļaunumu.

2016./2017. mācību gadā Svētdienas skolas nodarbības sāksies 9.oktobrī. Kā ierasts, Svētdienskolas nodarbības notiks ik svētdienu plkst.10.00 Jelgavas Sv.Annas ev.lut.baznīcā un turpināsies svētdienas skolas telpās draudzes namā.

Atcerēsimies, ka mūsu nākotne ir mūsu bērni. „Lūk, bērni ir Tā Kunga dāvana, un bērnu svētība mums ir Viņa atlīdzība.” Ps.127:3

Kontaktinformācija pa tālruni 25988060,
mācītājs Kaspars Kovaļovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *