Mācības un kursi

Mūsu draudzē šobrīd ir šādi kursi.

Iesvētes kursi

Iesvētes kursā tu iepazīsies ar kristīgās ticības un luteriskās baznīcas ticības pamatiem. Kursus veido 15 nodarbības, tās notiek reizi nedēļā. Kopējais kursu ilgums – apmēram 3 mēneši. Kursu apmeklēšana paredz arī regulāri piedalīties draudzes dievkalpojumos. Noslēdzoties kursiem un tev apliecinot savu ticību, tu tiksi kristīts (ja vēl neesi kristīts), iesvētīts un uzņemts draudzē.  Gadā parasti organizējam divus iesvētes kursus. 2020. gadā pirmais kurss sākās 1. martā un noslēdzās ar iesvētībām 31. maijā. Otro kursu sākums paredzēts 4. oktobrī.

Lai pieteiktos kursiem, sazinies ar draudzes kancelejas vadītāju

Laulāto kursi

Laulāto kurss paredzēts pāriem, lai dotu tiem praktiskas zināšanas un iemaņas nostiprināt labas attiecības un pārvarēt attiecību kritiskās situācijas. Ikdienas steigā un rūpēs otru cilvēku bieži vien sākam uztvert kā pašsaprotamu. Tomēr pat tehniskas ierīces mēs ik pa laikam esam spiesti aprūpēt, tīrīt vai salabot, to programatūru atjaunināt. Līdzīgi, uzmanība ir jāvelta arī mūsu attiecībām. Lai laulība būtu ilgstoša un veiksmīga, mēs varam iemācīties savas attiecības kopt. 

Kurss ir balstīts uz kristīgiem principiem, tas attīstījies Svētās Trīsvienības baznīcā Londonā, tā autori ir Nikijs un Sīla Lī – vairāku grāmatu autori, no kurām pazīstamākā ir latviski tulkotā “Grāmata laulātajiem”. Laulāto kurss ir paredzēts ikvienam pārim, neatkarīgi no tā, vai esat kopā trīs vai 33 gadus. Kursus vada mācītājs Uldis Gailītis un viņa sieva Inita Gailīte. Nākamie kursi sākās 23. oktobrī, un notiek reizi nedēļā, kopā septiņas nodarbības. Vairāk lasi šeit. 

Bībeles stundas

Papidināts: Bībeles stundas 2020. gada vasarā nenotiek, tās atsāksies 7. oktobrī

Bībeles stundās tu labāk iepazīsti Dievu ar viņa Vārda palīdzību. Katrā Bībeles stundā tiek lasīts un pārrunāts kāds Bībeles fragments. Bībeles stundas vada mūsu draudzes mācītāji. Kursi notiek katru nedēļu, pievienojies jebkurā laikā.