Laulāto kursā mācīsimies kopt attiecības

Vai esat laulāti vai ilgāku laiku dzīvojat kopā? Jūs vēlaties uzlabot savas attiecības? Ja atbildat ar jā uz jebkuru no šiem jautājumiem, tad laulāto kurss ir domāts jums!

Kas ir laulāto kurss? Tie būs septiņi svētdienu vakari jaukā atmosfērā. Romantiskā gaisotnē pie galdiņa diviem jūs baudīsiet uzkodas, klausīsieties praktiskas uzrunas un pārrunāsiet tās divatā, pildot nelielus uzdevumus sarunu veicināšanai. Kursa laikā nav grupu darba un jums nebūs jādalās savā pieredzē ne ar vienu citu, tikai ar savu laulāto.

Laulāto kurss ir paredzēts ikvienam pārim neatkarīgi no tā, vai esat kopā trīs vai piecdesmit trīs gadus, un neatkarīgi no tā, vai jums ir stipra ģimene vai arī cīnāties par tādu. Arī tad, ja jūsu laulība ir ļoti veiksmīga, kurss jums palīdzēs nostiprināt jūsu labos ieradumus.

Uzrunas laulāto kursa vakaros sacīs mācītājs Uldis Gailītis ar sievu un citi pāri, daloties arī pieredzē par tādiem jautājumiem kā sarunāšanās māksla, konfliktu risināšana, piedošana, attiecības ar tuviniekiem, mīlestības valodas, laiks divatā un seksualitāte laulībā.

Kam kurss domāts? Kurss paredzēts ikvienam pārim, kas vēlas iegūt praktiskus līdzekļus (darbarīkus), lai strādātu pie attiecību kritiskajiem jautājumiem. Lai arī kāda būtu jūsu situācija, praktiskās zināšanas un iemaņas, ko apgūsiet, palīdzēs jums attīstīt un nostiprināt jūsu attiecības.

Lai arī laulāto kurss ir balstīts uz kristīgiem principiem, tas ir paredzēts gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Tas ir attīstījies Svētās Trīsvienības baznīcā Londonā. Tā izstrādātāji ir Nikijs un Sīla Lī – vairāku grāmatu autori –, no tām pazīstamākā ir latviski tulkotā „Grāmata laulātajiem”.

Kāpēc šo iespēju izmantot? Ikdienas steigā un rūpēs bieži vien otru cilvēku sākam uztvert kā pašsaprotamu. Tomēr pat tehniskās ierīces mēs ik pa laikam esam spiesti aprūpēt, tīrīt vai salabot. Uzmanība ir jāvelta arī mūsu attiecībām. Lai mūsu laulība būtu ilgstoša un veiksmīga, mēs varam iemācīties savas attiecības kopt.

Pirmā nodarbība jau 1. maijā plkst. 17.30. Pieteikšanās obligāta, zvanot uz tālruņa numuru 22059707 vai rakstot uz e-pasta adresi annas.skola@gmail.com.

Kursa izmaksas tiek segtas no jūsu ziedojumiem nodarbību laikā, bet obligātā maksa trīs eiro būs par kursa rokasgrāmatu katram dalībniekam. Rokasgrāmata paliks jūsu īpašumā.