Slavēšanas un sadraudzības vakars 23. jūnijā

Ilze un Jānis Kreisleri no mūsu draudzes arī šogad 23. jūnijā savās mājās Sesavā rīko slavēšanas un sadraudzības vakaru. Esi aicināts pievienoties. Lūk, ko Ilze un Jānis raksta:

“Gads ātri steidzas un jau tuvojas vidum. 2020. gads ir bijis īsts pārbaudījumu un paļāvības gads, dēļ pandēmijas un ārkārtas situācijas valstī un pasaulē. Daudzi ir piedzīvojuši  krīzi – garīgu, materiālu u.c.
Ik katrs mirklis ir pilns ar Dieva svētību un vēl jo vairāk šogad, kad Dieva vārdu varējām dzirdēt un Dievkalpojumos piedalīties attālināti. Tomēr Tēvs allaž mūs aicina pie sevis lūgt, nožēlot grēkus un pateikties. Varam pateikties klusībā savā sirdī. Varam, kā ik katru gadu, 23. jūnijā no plkst.18 piedalītos Slavēšanas un sadraudzības vakarā “Cinīšos”, Sesavā. Lūgums pieteikties pie Ilzes (mob. 29364886) vai Jāņa (mob. 22011132) līdz 20. jūnijam, lai varam savlaicīgi plānot šoferus, kas varēs  Jūs atvest līdz mums. Līdzi varam ņemt nelielu “groziņu” sadraudzībai.

P.S. Lai gan ārkārtas situācija valstī ir beigusies, jāieklausās, ko iesaka Veselības ministrija, slimi nebraucam, ievērojam visus nepieiešamos drošības pasākumus.

Ilze un Jānis Kreisleri