Mūsu mācītāji par aktuālo

Uzzini par jauno iespēju piedalīties mūsu baznīcā notiekošajos dievkalpojumos caur internetu, arī par iespēju saņemt Svēto Vakarēdienu klātienē, drošības pasākumiem, aizlūgumiem un ziedošanu.

Tā ir Tā Kunga žēlastība, ka mēs vēl gluži pagalam neesam; Viņa žēlsirdībai vēl nav pienācis gals. Tā ir ik rītu jauna, un liela ir Tava uzticība.” Raudu dz. 3:22-23

No Pūpolsvētdienas, 5. aprīļa, Jelgavas Sv. Annas baznīcā dievkalpojumus no baznīcas pāraidīsim tiešsaistē internetā mūsu facebook lapā. Draudzei un visiem interesentiem būs iespēja piedalīties dievkalpojumā attālināti. Dievkalpojuma sākums pl. 10.00. Lūdzu, izmanto šo iespēju.

Par Svēto Vakarēdienu. Tie, kuri vēlas baudīt Svēto Vakarēdienu, to varēs saņemt individuāli, baznīcā pēc dievkalpojuma. Lūgums pieteikties Vakarēdiena saņemšanai pie draudzes mācītāja Valda Vircava tel. 29418944. 

Dievnams būs atvērts svētdienās no 10.00-12.00. 

Vēlreiz atgādinām, ievērosim visus drošības pasākumus, bez vajadzības neiesim ārā no savām mājām. Ievērosim arī drošības pasākumus dievnamā, proti, divu metru distanci starp cilvēkiem. Sekojiet marķējumam baznīcā.

Turpināsim lūgt par mūsu draudzi, draudzes vecākajiem ļaudīm, bez darba palikušajiem, uzņēmējiem, mediķiem, iekšlietu darbiniekiem, skolotājiem, ārvalstīs palikušajiem, brāļa Imanta un māsu Līvijas un Mairas atveseļošanos. Ievai sirdsmieru. Saticību un mieru ģimenēs.

Paldies par ziedojumiem draudzei. Tāpat, kā dievkalpojumus svinēsim attālināti, arī ziedot aicinām attālināti ar pārskaitījumu uz draudzes kontu, kurš atrodams draudzes mājaslapā: http://jelgavasannasbaznica.lv/kontakti/.

Aizlūgšanas var pieteikt draudzes sekretārei Inesei, mācītājiem telefoniski īsziņās, whatsapp vai e-pastā.

Draudzes mācītāji Valdis Vircavs un Uldis Gailītis.