23. oktobrī sāksies Laulāto kurss

Ja esat laulāti, jums ir iespēja apmeklēt Laulāto kursu. Tie ir septiņi piektdienu vakari jaukā gaisotnē. Kursi sājas 23. oktobrī 18:30. Uzzini vairāk un piesakies.

Vai laulātajiem dzīves skolā vēl vajadzīgi kursi? Laulāto kurss pāriem sniedz praktiskas zināšanas un iemaņas attīstīt un nostiprināt labas attiecības un pārvarēt kritiskās situācijas. Ikdienas steigā un rūpēs otru cilvēku bieži vien sākam uztvert kā pašsaprotamu. Tomēr pat tehniskas ierīces ik pa laikam esam spiesti aprūpēt, tīrīt vai salabot, to programatūru atjaunināt, vai ne? Līdzīgi, uzmanība ir jāvelta arī mūsu attiecībām. Lai laulība būtu ilgstoša un veiksmīga, mēs varam iemācīties savas attiecības kopt.

Kam? Kurss ir noderīgs ikvienam pārim neatkarīgi no tā, vai esat kopā trīs vai piecdesmit trīs gadus, un neatkarīgi no tā, vai jums ir stipra ģimene vai arī cīnāties par tādu. Arī tad, ja jūsu laulība ir ļoti veiksmīga, kurss jums palīdzēs apzināties un nostiprināt labos ieradumus.

Kādā veidā? Kurss ir balstīts uz kristīgiem principiem, tas attīstījies Svētās Trīsvienības baznīcā Londonā, tā autori ir Nikijs un Sīla Lī – vairāku grāmatu autori, no kurām pazīstamākā ir latviski tulkotā “Grāmata laulātajiem”. Kursus vada mācītājs Uldis Gailītis un viņa sieva Inita Gailīte, daloties arī personīgā pieredzē.

Kursi notiek septiņus vakarus. Romantiskā gaisotnē pie galdiņa diviem jūs baudīsiet vakariņas, klausīsieties praktiskas uzrunas un pārrunāsiet tās divatā, pildot nelielus uzdevumus sarunu veicināšanai. Kursa laikā nav grupu darba un jums nebūs jādalās savā pieredzē ne ar vienu citu, kā tikai ar savu otru pusīti.

Kā pieteikties? Uzzini vairāk vai piesakies pa telefonu 22059707 vai e-pastā annas.skola@gmail.com.Cik tas maksā?

Maksa? Kursa izmaksas tiek segtas no ziedojumiem nodarbību laikā. Jārēķinās ar 3 eiro par kursa rokasgrāmatu, tā paliks tavā īpašumā.