Ziemassvētku dievkalpojumu laiki, informācija par pieteikšanos un tiešraidēm

Mīļā draudze!

Tuvojas skaistais Ziemassvētku laiks, kad svinēsim mūsu Pestītāja Jēzus Kristus dzimšanu! Vai šogad būs iespēja apmeklēt baznīcu? Vai vajag?

Ir ārkārtas situācija, jo izplatās slimība. Tomēr arī šajos apstākļos eņģeļi turpina līksmot par Kristus piedzimšanas notikumu un aicina to darīt arī mums, jo „eņģelis uz tiem sacīja: “Nebīstieties, jo redzi, es jums pasludinu lielu prieku, kas visiem ļaudīm notiks: jo jums šodien Pestītājs dzimis, Dāvida pilsētā, kas ir Kristus, Tas Kungs.”(Lk.2:10-11). 

Kur šogad svinēt – mājās vai baznīcā? Uz to katram pašam jāmeklē atbilde savā sirdī un prātā. Piesardzība ir svarīga. Turklāt katram no mums ir atšķirīgs dzīvesveids un veselības stāvoklis, pārdevēja ik dienu ir tuvākā kontaktā ar daudziem cilvēkiem, savukārt cits nedēļām ilgi neiziet no mājas, lai neriskētu. Pats svarīgākais ir, lai Kristus piedzimšanas svētkus mēs svinētu ar priecīgu un mierīgu sirdi, kā Dievs to iecerējis. Eņģeļu vēsts paliks un nāks mums līdz kā mājās, tā baznīcā, cauri laikiem, situācijām, valdības rīkojumiem un citiem notikumiem mūsu dzīvē.

Svētku dievkalpojumi
Tiem, kas izvēlas nākt uz baznīcu, jāzina sekojošais. Ievērojot valdības noteikumus, esam izrēķinājuši, ka šobrīd mūsu dievnamā vienlaicīgi drīkst atrasties 50 cilvēki. Mūsu pašu draudzei ir pienākums un atbildība raudzīties, lai nesanāktu vairāk par 50. Iepriekšējos gados uz Ziemassvētku vakara dievkalpojumu ir nākuši krietni vairāk cilvēku, tāpēc šogad 24. decembrī mums būs četri dievkalpojumi.

  • 24. decembrī dievkalpojumi (bez Svētā Vakarēdiena) būs pulksten 13:00; 15:00; 17:00; 19:00 
  • 25. decembrī 10:00 būs dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu
  • 26. decembrī 10:00 būs dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu.

Pieteikšanās
Uz dievkalpojumiem mūsu baznīcā šogad ir jāpiesakās. Kāpēc? Lai tu varētu nākt vai braukt uz dievkalpojumu ar pārliecību un mierīgu sirdi, ka varēsi tajā piedalīties. Lai nerastos situācija, kad kāds tiek atraidīts un paliek aiz durvīm ar sāpošu sirdi, jo dievnamā tajā brīdī jau ir sanākuši 50 cilvēki un nebijām padomājuši, kā to risināt.

Piesakies zvanot draudzes lietvedei Inesei Preikšai + 371 29 123 969 vai raksti uz info@jelgavasannasbaznica.lv līdz 23. decembra 15.00!  Inese informēs tevi par iespējām un reģistrēs tevi un tavus tuviniekus uz izvēlēto laiku. Ja uz tevi interesējošo laiku jau būs pieteikušies 50 cilvēki, piedāvāsim apmeklēt dievkalpojumu citā laikā, kad ir brīvas vietas. Piesakoties pa e-pastu, piereģistrēts būsi, kad saņemsi apstiprinājumu. 

Tiešraides draudzes facebook lapā
Dievkalpojumu tiešraides notiks 24. decembrī pulksten 15:00, 25. decembrī – 10:00, 27. decembrī – 10:00.

Īpaša piesardzība
Pašsaprotami, ka dievkalpojumos šobrīd lietosim sejas aizsegus un ievērosim drošu attālumu viens no otra. Atgādinām, ka īpašu piesardzību ir aicināti ievērot cilvēki vecumā virs 65 gadiem, cilvēki ar hroniskām slimībām (hroniskas elpošanas ceļu slimības, cukura diabēts, sirds asinsvadu sistēmas slimības, garīga rakstura traucējumi), kā arī cilvēki ar imūndeficītu. Cilvēkiem ar akūtām elpceļu infekcijas slimībām un cilvēkiem, kam noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, ir jāpaliek mājās.